Menu

Jak urządzić mieszkanie remonty i aranżacje

Blog o tym jak remont zmienić w przyjemność. Podpowiedzi fajne pomysły.

Mieszkanie z pomysłem remonty i aranżacje - to nie wojna ale jak się przygotować?

mieszkaniezpomyslem

Mieszkanie z pomysłem remonty i aranżacje - to nie wojna.....

Dla większości ludzi już sam zakup nieruchomości stanowi ogromne wyzwanie. A to dopiero początek. Przecież nikt nie marzy o pustych ścianach. Pragniemy domu, mieszkania idealnego. Domu w znaczeniu przytulnego kąta. Domu, którego wnętrze sprawia, że czujemy się dobrze i komfortowo. Wreszcie Domu pełnego ciepła rodzinnego. 
 
mieszkanie__z_pomyslem_oswietlenie
To, przedsięwzięcie nie musi oznaczać stresów, mnóstwa czasu spędzonego na budowie oraz nigdy niekończących się wydatków, przekraczających najczęściej założony budżet. Wystarczy trafić na firmę która traktuje człowieka odpowiedzialnie i fachowo. Remonty i aranżacje kompleksowe....z takimi określeniami spotkałem się podczas szukania firmy do remontu mojego mieszkania. Nie jest to łatwa sprawa, zaznaczam.
 

Poszukiwanie firmy remontowej. 

Na terenie waszych miast z pewnością jest ich wiele i na pierwszy rzut oka niczym się nie różnią, a jednak. Zacznijmy od tego, że kompleksowo wszędzie  znaczy to samo. U jednego jest to z gładzeniem ścian u innego bez. Musimy dokładnie przysłuchać się temu co mówi do nas przedstawiciel takiej firmy. Koniecznie też trzeba dowiedzieć się jak firma podchodzi do prezentacji, w wielu okazało się, że jest to dodatkowo płatna usługa. Kolejną sprawą jest to w jakim czasie firma wykona dane zlecenie i co jeśli z tego terminu się nie wywiąże? No i chyba dość zapomniana sprawa, ale jak ważna ubezpieczenie.
 

Znalazłem firmę i co dalej ....

 

Remont czas zacząć, jak do tej pory myślałem, że to woja ....to teraz znalazłem partnerów. Tak w Kielcach jest firma, która nie tylko pomaga ale i ułatwia życie.
 
O mojej przygodzie z remontem w kolejnych wpisach. 
 
 
 
 

 

Komentarze (12)

Dodaj komentarz
 • Gość: [Artservice] *.cable.smsnet.pl

  Jestem zwolennikiem samodzielnego remontowania swojego mieszkania. Uważam, że tylko wtedy można w stu procentach dopasować je do swoich potrzeb! Można wspomóc się pomocą innych osób, ale z doświadczenia wiem, że nie zawsze jest to konieczne!

 • Gość: [http: ignif.com ] *.dynamic.chello.pl

  Najważniejszy jest wybór odpowiedniej firmy remontowej - takie jest przynajmniej moje zdanie. Niestety, ale po tym, jak naoglądałem się "Usterki" na wybór fachowców zwracam sporą uwagę - dlatego też nie boję się testować ich umiejętności i patrzeć, z jakich materiałów korzystają i jak się nim posługują.

 • Gość: [bauartstudio.pl] *.dynamic.chello.pl

  Sama przymierzam się do remontu i już się boje jak to wszystko będzie wyglądało, najgorzej że wszystkie mebel trzeba gdzieś wynieść.. nie wiem sama co z tego wyjdzie.

 • Gość: [Neo24] *.play-internet.pl

  Najważniejsza jest odpowiednia organizacja pracy. Jeśli dobrze się zorganizujemy, przeprowadzenie remontu nie sprawi nam zbyt dużego problemu...

 • Gość: [Foteks] *.dynamic.chello.pl

  Na pewno już przed przystąpieniem do remontu powinniśmy zastanowić się nad tym, jaki efekt chcemy osiągnąć...

 • sylwiia745

  Żeby urządzać mieszkanie najpierw trzeba je posiadać. ;) Ja wraz z mężem długo szukaliśmy nieruchomości na sprzedaż w Szczecinie. Kupiliśmy bardzo przytulne mieszkanko, a jego urządzanie stanowiło dla nas wielką przyjemność. Praktycznie wszystko zrobiliśmy sami i nie korzystaliśmy z pomocy firm remontowych. Aczkolwiek twój wpis bardzo mnie zaciekawił. Myślę, że blog będzie pomocny dla wielu osób urządzających swoje mieszkanie lub dom. ;)

 • Gość: [nowoczesneszamba.eu] *.play-internet.pl

  Uważam, że aranżację wnętrza powinno się powierzyć profesjonalnemu architektowi wnętrz...

 • Gość: [poprostuenergia.pl] *.play-internet.pl

  Już na pierwszy rzut oka widać, że wnętrze zostało estetycznie zaaranżowane...

 • Gość: [Nautilus] *.play-internet.pl

  Należy ułożyć plan i konsekwentnie go realizować...

 • Gość: [Zosia] *.dynamic.gprs.plus.pl

  U mnie najciężej jest z samą aranżacją. Wszystko mi się podoba i mam 1000 pomysłów na minutę. Wybór samej komody do sypialni zajął mi 3 dni. Niedługo remont salonu i już rozpoczynam poszukiwania odpowiednich mebli ;)

 • Gość: [Paulina] *.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Zgadza się, wiem o czym mowa. Przede mną też remont i liczę się z tym, że wynajęcie ekipy remontowej będzie najlepszą decyzją.

 • jola321

  Jestem w trakcie remontu swojego mieszkania, w tym podczas wymiany instalacji elektrycznej. Zastanawiam się aktualnie nad tym, gdzie dokonać zakupu jej elementów. Czy wybór sklepu internetowego interblue.pl/wylaczniki-schodowe,c,96/ jest dobrym rozwiązaniem czy też nie?

Dodaj komentarz

© Jak urządzić mieszkanie remonty i aranżacje
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci